ASTROX 88 S/D PRO

 

Popularne rakiety do gry deblowej, ASTROX 88 S i ASTROX 88 D, zostaną ponownie wprowadzone na rynek w marcu 2021 r. z nowymi innowacjami i materiałami dla zwiększenia wydajności. Rakiety ASTROX 88 S PRO i ASTROX 88 D PRO zostały zaprojektowane, aby uzupełnić ewoluujący, szybszy styl gry w debla, który wymaga jeszcze szybszego odbicia i ciągłego, mocnego ataku. Premierze modelu PRO towarzyszyć będą przystępne cenowo modele ASTROX 88S/D TOUR i GAME, zaprojektowane i wykonane według tej samej koncepcji wydajności.

Astrox 88 S/D Pro

Nowe postępy zostały osiągnięte dzięki wprowadzeniu VOLUME CUT RESIN, przełomowej żywicy, która zapewnia potężną przyczepność przy mniejszej ilości materiału i wadze. Żywica ta jest bardzo wszechstronna, ponieważ może zwiększyć trwałość i wytrzymałość lub zmniejszyć wagę bez utraty wytrzymałości.

Seria ASTROX wyróżnia się Rotational Generator System, naszą skomplikowaną technologią rozkładu wagi, zaprojektowaną zgodnie z teorią przeciwwagi, która pozwala rakietom z ciężką główką szybciej odzyskać równowagę pomiędzy kolejnymi uderzeniami. Dzięki zastosowaniu materiału VOLUME CUT RESIN, nowe modele 88 S/D posiadają jeszcze bardziej dopracowany system Rotational Generator System, w którym skomplikowane rozłożenie ciężaru może zostać przeniesione na wyższy poziom.

Ulepszenia*1 wynikające z zastosowania tworzywa VOLUME CUT RESIN można również zauważyć w ramie i przelotkach. Struktura ramy została udoskonalona dzięki większemu sweet spotowi, co jest możliwe dzięki wzmocnionemu wytrzymałościowo izometrycznemu kształtowi główki. Grommety są ulepszone dzięki nowemu wzorowi, który wykorzystuje większe, strategicznie rozmieszczone grommety, technologia ta pozwala na większy ruch strun przy uderzeniu, co w efekcie zwiększa trzymanie kija przy asertywnym strzale. Modele 88 S, zaprojektowane z myślą o graczach grających na przednim korcie, będą miały dłuższy shuttle hold dla precyzyjnej kontroli nad siatką, a modele 88 D, zaprojektowane z myślą o graczach grających na tylnym korcie, będą miały zrównoważony repulsor i shuttle hold dla maksymalnej mocy.

ASTROX 88 S PRO i ASTROX 88 D PRO zadebiutują w marcu na kortach takich graczy jak Kevin S. Sukamuljo i Marcus F. Gideon, oraz Yuki Fukushima i Sayaka Hirota*2.

*1Niektóre technologie nie są stosowane w modelach TOUR i GAME.
*2Ranking światowy BWF na dzień 5 stycznia 2021 roku.