ASTROX 99 PRO

 

TOKYO, Japonia - Popularna seria ASTROX 99 znana z generowania dominującej siły uderzeń, wychodzi z nową technologią i nowym wyglądem - we współpracy z męskim singlistą nr 1 na świecie. Kento Momota. Nowy ASTROX 99 wykracza o krok poza jednoznaczną, surową moc, zyskując zdolność do kontrolowania tempa gry.

Astrox 99 Pro

Astrox 99 ProAstrox 99 Pro Kento Momota

Podobnie jak modele ASTROX 88 S/D, nowy ASTROX 99 będzie dostępny dla szerszego grona odbiorców w wersjach PRO, TOUR, GAME i PLAY, zaprojektowanych i wykonanych w oparciu o tę samą koncepcję osiągów dla różnych poziomów gry.

ASTROX 99 to rakieta o dużej mocy i największej masie zamachowej z całej serii ASTROX. Znana jest z generowania pojedynczych, potężnych uderzeń, często zbyt ciężkich, aby można było je szybko odzyskać. W odpowiedzi Yonex pracował ramię w ramię z Kento Momotą, aby stworzyć rakietę, która zapewni mu zarówno moc, jak i możliwość przekształcenia gry defensywnej w ofensywną. Rezultatem jest ulepszony ASTROX 99, w którym zdecydowana moc idzie w parze z wydłużonym czasem trzymania shuttle'a, co usprawnia wykonywanie strzałów defensywnych.

Nowy ASTROX 99* jest wyposażony w POWER-ASSIST BUMPER, ważony zderzak z domieszką wolframu, zainstalowany w górnej części ramy, który przenosi dodatkową masę na wahadło, zapewniając większą moc uderzeń. Aby wzmocnić defensywę, po bokach ramy umieszczono strategicznie Grommety o szerokiej średnicy, które pozwalają na przesuwanie się strun przy uderzeniu, dzięki czemu shuttle jest lepiej zamocowany. Ikoniczna rama ISOMETRIC została zmodyfikowana poprzez wzmocnienie narożników ramy, aby dostosować jej kształt i poszerzyć sweet spot.

*Technologie mogą się różnić w modelach TOUR, GAME i PLAY.

 

NOWOŚCI W ASTROX 99 PRO

ZDERZAK WSPOMAGANIA MOCY

Zwiększona moc dzięki obciążonemu zderzakowi z domieszką wolframu, dodającemu 55% więcej wagi* niż konwencjonalne grommety. POWER-ASSIST BUMPER wzmacnia System Generatora Rotacji, szybko przenosząc większą wagę na wahadło.

Power Assist Bumper

 

ROTATIONAL GENERATOR SYSTEM

Misterna technologia rozkładu ciężaru zaprojektowana w oparciu o teorię przeciwwagi, która pozwala rakietom z ciężką główką szybciej odzyskać równowagę pomiędzy kolejnymi uderzeniami. Dzięki zastosowaniu technologii VOLUME CUT RESIN oraz POWER-ASSIST BUMPER, nowe modele ASTROX 99 posiadają jeszcze bardziej dopracowany Rotational Generator System, w którym skomplikowane rozłożenie wagi może zostać przeniesione na wyższy poziom.

ROTATIONAL GENERATOR SYSTEM

Gromety o szerokiej średnicy

Kontroluj czas uwolnienia shuttle'a dzięki większym grommetom, zaprojektowanym dla większego ruchu strun, co wydłuża czas kontaktu z shuttle'em.

Gromet o szerokiej średnicy

Zmodyfikowany kształt ramy ISOMETRIC

Kultowy kształt główki ISOMETRIC został ulepszony, aby zapewnić większy, bardziej wybaczający błędy sweet spot. Boki ramy są strategicznie wzmocnione w szerszych obszarach dla mocniejszej konstrukcji.

Isometric System

Link do produktu:

Astrox 99 Pro White Tiger

Astrox 99 Pro Cherry Sunburst

Astrox 99 Tour Cherry Sunburst