Buty FZ Forza Leander Black Badminton-Squash

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: FZ FORZA
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 174,80 zł 289,00 zł 215,00 zł

BUTY FZ FORZA LEANDER BLACK - BADMINTON SQUASH

BUTY LEANDER FZ FORZA

BADMINTON - SQUASH   

 

Buty męskie - juniorskie.

Kolor - Black / Czarny

Podeszwa: Gumowa

 

Buty przeznaczone dla osób wymagających, zaawansowanych graczy.

Zastosowane wsparcie podbicia stopy oraz wzmocnione boki przekładają się na dobrą stabilizację i komfort użytkowania obuwia.

Dzięki wysokiej jakości wykorzystanych materiałów, świetnie trzymają stopę.

Forza Leander Junior


Latteral stability technology: Technologia stabilizacji bocznej zwiększa wytrzymałość buta i stabilność boczną przedniej stopy podczas intensywnego i szybkiego przenoszenia kierunku. Stabilność boczna jest ważna w butach do badmintona, gdy poruszają się szybko na boisku z boku na bok.

X-Tech: W badmintonie kostka jest narażona na skręcanie ponieważ mamy ciągłe ruchy na boki i w różnych kierunkach. Skręcenie w kostce jest jednym z najczęstszych obrażeń w badmintonie, ale dzięki ewolucyjnej technologii FZ FORZA X stabilność kostki zostaje zwiększona, co zapobiega/zmniejsza prawdopodobieństwo skręcenia kostki.

Dura-Coat: Nasza zaawansowana technologia z mikrofibry PU poddana obróbce cienką warstwą. Połączenie Dura-coat daje butowi wyjątkową trwałość i wyjątkową odporność na ścieranie. Dura-coat nakłada się na obszary, w których but jest najbardziej narażony na ścieranie.

 

Drylex: Drylex składa się ze specjalnej warstwy siatki i otworów w bucie, która zapewnia doskonałą oddychalność dla stóp. Drylex pomaga odprowadzać wilgoć z dala od stóp, aby zapewnić suchość i komfort.

 

FZorb: FZorb to fantastyczny materiał do amortyzacji wstrząsów. Formowanie FZorb w obszarze pięty podeszwy, zmniejsza liczne mocne wstrząsy, na które narażone są stopy gracza podczas gry, a także zapewnia większy komfort dla gracza.

 

FZone: FZone Grip zapewnia doskonałą przyczepność na korcie i utrzymuje opór antypoślizgowy. FZone Grip składa się z różnych wzorów, które wspierają dowolne ruchy w badmintonie, więc przyczepność na boisku jest optymalna we wszystkich sytuacjach gry. Do naszych podeszew używamy wyłącznie najwyższej jakości gumy, aby zapewnić wyjątkowo odporną na zużycie podeszwę.