Buty SHB 65 Wide Blue Yonex

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: YONEX
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 340,65 zł 599,00 zł 419,00 zł

Buty halowe Power Cushion SHB 65 Wide Blue Yonex

BUTY SHB 65 WIDE BLUE YONEX

BADMINTON - SQUASH   

Czołowi gracze poszukują do swojej gry wydajnego i niezawodnego obuwia.
Obuwie YONEX wybrali najlepsi na świecie, ponieważ dostarcza niesamowitej siły odbicja a ich lekka waga poprawia komfort użytkowania.
Wybierając buty YONEX będziesz zawsze krok przed swoim rywalem.

Opis produktu

Góra: P.U. Leather Double, Russel Mesh, Tough Guard III

Wkładka: ToughBrid Light, Power Cushion, Solid E.V.A. Power Graphite Sheet

Podeszwa: Gumowa

Kolor: Niebieskie

Rozmiar: 43 - ostatnia para

Rozmiary obuwia Yonex

POWER CUSHION (3 LAYER)

3-warstwowy POWER CUSHION w porównaniu do systemu Power Cushion, który punktowo absorbuje energię na swojej powierzchni, nowy 3- warstwowy Power Cushion pochłania uderzenie poprzez trzy warstwy, materiału. Twardy wierzch i spód konstrukcji absorbuje o 30% więcej negatywnej energii dla większego komfortu i o 5% przyspiesza transfer energii wspomagając kolejny ruch. Miękka wewnętrzna warstwa, szybko powraca do swojego kształtu po absorpcji energii, konwertując ją następnie na siłę pomagającą graczom w kolejnych ruchach.

TOUGHBRID LIGHT

Tough Brid Light posiada te same właściwości co Tough Brid jednak jest o 11% lżejszy dzięki czemu powoduje znaczną redukcję zmęczenia nóg.

ROUND SOLE

Technologia Round Sole zapewnia szybką i lekką pracę nóg na korcie oraz gwarantuje maksymalny transfer energii na wykonywany ruch.

TOE ASSIST SHAPE

Duży palec ma wystarczająco dużo miejsca by dostosować się do buta. Część śródstopia zabezpiecza przed niekontrolowanymi skrętami, a pięta dopasowuje się do wiązania i przestrzeni by zachować komfort przy jednoczesnym usztywnieniu.

SYNCRO-FIT INSOLE

YONEX Synchro-Fit – wkładka pozwala na lepsze dopasowanie stopy do buta minimalizując straty energii. Zapewnia większą płynność ruchu oraz szybszą pracę nóg.

HEXAGRIP

Stworzone dla zwiększenia stabilności pracy nóg plastry Hexagrip wykonane są ze specjalnego materiału zapewniającego o 3% lepszą przyczepność. Materiał, z którego wykonane są plastry Hexagrip jest o, 20% lżejszy od materiału stosowanego w standardowych podeszwach.

DOUBLE RUSSEL MESH

Niezwykle trwała i lekka siatka dostarcza osiem razy więcej powietrza w porównaniu z konwencjonalną membraną. Dzięki temu zapobiega poceniu się stopy zwiększając tym uczucie komfortu gry.