Buty Hero II Li-Ning Badminton - Squash

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: LI-NING
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 348,78 zł 510,00 zł 429,00 zł

Buty Halowe Hero II Li-Ning Badminton - Squash

BUTY HERO II LI-NING

Li-Ning Profesjonalne męskie buty do Badmintona lub Squasha w kolorze zielonym. Syntetyczne i kanapkowe siateczki z niebrudzącej gumy kauczukowej podeszwie. Standardowa szerokość. Dla graczy klubowych wymagających reprezentujący wysoki poziom gry.

OCENA

  • Komfort: 10 / 10
  • Stabilność: 10 / 10
  • Wytrzymałość: 10 / 10
  • Oddychalność: 9 / 10

CUSHION
Miękkie poduszki są strategicznie umieszczone w głównych obszarach oddziaływania buta badmintona. Pomaga to chronić stopę i zapewnia dodatkową amortyzację i wsparcie, skutkuje najwygodniejszym odczuciem confortu buta.

INSOLE CUSHION
Dodatkowe poduszki dodane do wkładki, aby zapewnić jeszcze większy komfort i ochronę.

TUFF TIP
Dodatkowa warstwa zbrojenia jest zastosowana po wewnętrznej stronie przedniej i palców powierzchni buta badmintona. Pomaga to przedłużyć żywotność buta i zapewnia doskonałą wydajność produktu.

TUFF OS
Wysoka gęstość gumy (związek) znajduje się w podeszwie buta, która zwiększa odporność na ścieranie o zdumiewające 500%.

BOUNSE
Zastosowanie specjalnej gumy kompozytowej w kluczowych obszarach podeszwy zapewnia dodatkową trwałość i wyższą charakterystykę odbicia niż zwykłych materiałów. Bounce technologia pomaga także w napędzie nożnym, zapewniając lepszą trakcję przy jednoczesnej redukcji strat energii podczas ruchów dynamicznych.

MULTIFLEX SOLE
Ta zaawansowana konstrukcja buta badmintonowego zapewnia elastyczne podeszwy i wiele punktów obrotowych dzięki czemu but jest szybki i wygodny.

MULTI-ACCELERATE
Specjalna konstrukcja w kształcie cylindra gumy w podeszwie buta zapewnia dodatkową amortyzację i wsparcie dla ruchów we wszystkich kierunkach.

CARBON FIBER SHANK
Lekkie, super mocne zbrojenie z włókna węglowego jest zainstalowane w podeszwie buta badmintona, ma za zadanie chronić łuk przed zapadnięciem się, podczas wypadów i skoków. Zmniejsza to również całkowity ciężar buta do szybszego przepływu oraz zwiększonej zwrotności. Otwory w podeszwie umożliwiają odprowadzanie ciepła z wewnątrz buta (wkładkii), aby utrzymać suche i chłodne stopy.

 

Rozmiary butów Li-Ning USA są zazwyczaj pół rozmiaru mniejszy w porównaniu do rozmiarów butów Yonex amerykańskich. Na przykład, jeśli nosisz rozmiar 7 US Yonex buta, zalecamy zakup rozmiaru Li-Ning US 7.5 buta.