Zegarek sportowy Polar V800 + nadajnik HR

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: POLAR
 • Dostępność: Brak Brak
 • szt.
 • Cena netto: 1 373,98 zł 1 690,00 zł
 • Niedostępny

Polar V800 Zegarek Sportowy z wbudowanym GPS + Nadajnik na klatkę piersiową Polar H10

V800 wyposażony został w szybko i precyzyjnie działający sensor GPS, który na bieżąco rejestruje informacje o prędkości, pokonanym dystansie i trasie.

V800 jest wodoodporny do głębokości 30 metrów i może mierzyć Twoje tętno również podczas pływania (wymaga to nadajnika na klatkę piersiową). Zarówno podczas pływania w basenie i w wodach otwartych.

V800 jest kompatybilny z sensorami biegowymi i rowerowymi Polar Bluetooth® Smart, które zapewniają jeszcze więcej informacji o Twoich treningach.

Serwis Polar Flow rejestruje szczegółowe informacje o każdym treningu, co pozwala na pełne monitorowanie postępów i planowanie dalszych ćwiczeń.

POLAR V800 - Zegarek sportowy z GPS

Dostępny kolor czerwony

 

Zestaw zawiera:

 • Profesjonalny zegarek sportowy Polar V800

 • Nadajnik na klatkę piersiową H10
 • Specjalny kabel USB

 • Instrukcja obsługi zegarka Polar Vantage V800

 

Parametry:

Masa: 79g

Grubość: 12,7mm

 

Parametry techniczne:

Wodoszczelność do 30m

Wyświetlacz: ze szkłem Gorilla Glass, obudowa z aluminium i stali nierdzewnej

Rozdzielczość: 128x128 pikseli

Akumulator: litowo-polimerowy, o pojemności 350 mAh.

Czas pracy akumulatora: do 13 godz. w trybie treningowym (z włączoną funkcją GPS)

GPS: Wbudowany sensor GPS

 

Kompatybilność z innym sprzętem:

 • Współpracuje z komputerami PC z systemem Windows XP, Windows 7, Windows 8 lub nowszym

 • Współpracuje z systemem Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 lub nowszym

 • Współpracuje z serwisem internetowym Polar Flow

 • Współpracuje z aplikacją Polar Flow na urządzenia mobilne za pośrednictwem technologii Bluetooth Smart

 

Język interfejsu: angielski, hiszpański, portugalski, francuski, duński, holenderski, szwedzki, norweski, niemiecki, włoski, fiński, polski, rosyjski, chiński, japoński

 

 

 

Obciążenie treningowe - pokazuje w jaki sposób trening wpływa na Twój organizm i pomaga porównać obciążenie różnych treningów. Stale monitoruj obciążenie treningowe, aby poznać własne granice oraz odpowiednio dostosować intensywność i czas treningu.

 

Licznik kalorii - dzięki niemu dokładnie wiesz, ile kalorii udało Ci się spalić. Informacje oparte są na takich parametrach jak: masa ciała, wiek, wzrost, płeć, maksymalne tętno (HRmax) oraz intensywność treningu.

 

Stan regeneracji - pokazuje czas odpoczynku, jaki powinien upłynąć przed następnym treningiem.

 

Rezultat treningu - Natychmiast po treningu zapewnia motywujące informacje o jego efektach.

 

Running Index - pokazuje, jak poprawia się efektywność Twojego biegu.

 

Program treningu biegowego - przygotuj się do wybranego wydarzenia biegowego, stosując spersonalizowany program treningu biegowego dostępny w Polar Flow. Wybierz jeden z czterech różnych celów — bieg na 5 km, 10 km, półmaraton i maraton — i zyskaj kompleksowy plan treningów, który pomoże Ci go osiągnąć.

 

Test ortostatyczny - łatwy i niezawodny test określający bieżący stan organizmu. Pokazuje, w jaki sposób Twoje serce reaguje na trening i inne czynniki takie jak stres czy choroba. Regularne przeprowadzanie tego testu pomoże Ci poznać lepiej Twoje tętno i czynniki, które mają na nie wpływ. Dzięki temu możesz dostosować swój trening tak, aby organizm otrzymał odpowiednią dawkę odpoczynku wtedy, kiedy tego potrzebuje.

 

Fitness test - pięciominutowy test mierzący wydolność tlenową na podstawie tętna spoczynkowego, zmienności pracy serca i innych informacji personalnych. Wykonuj test regularnie, aby zobaczyć jakie robisz postępy. 

 

Pomiar aktywności - pokazuje aktywność użytkownika w ciągu dnia i przedstawia praktyczne wskazówki pozwalające na osiągnięcie dziennego celu.