Rakieta Do Badmintona FZ Forza Power 276 84g Pink

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: FZ FORZA
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 96,75 zł 119,00 zł

Rakieta do gry w Badmintona FZ FORZA POWER 276 84g Pink

 

RAKIETA BADMINTONOWA FZ FORZA POWER 276

Różowa

Bardzo dobra rakieta dla osób początkujących i graczy rekreacyjnych.

Aerodynamiczna rama i innowacyjny design.

Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych.

Naciąg: Fabryczny

 

Model 302588_04166 FZ FORZA Power 276
Budowa głowica 24T U-HM CNT Graphite
Budowa shaft 24T Reinforced CNT U-HM
Elastyczność elastyczna
Waga 84 g
Długość 675 mm
Balans 290 mm
Pokrowiec
 NIE
W dalszym ciągu ulepszamy nasze rakiety i staramy się stworzyć najlepsze ramy. Dzięki współpracy z Uniwersytetem Aalborg w Danii, FZ FORZA zaprezentowała rakiety na światowym poziomie, stworzone w oparciu o polimerowe materiały kompozytowe - Multi-Walled Carbon Nanotubes (MWCNT). Dzięki technologii MWCNT rakieta FZ FORZA ma zwiększoną wytrzymałość w porównaniu z konwencjonalnymi rakietami. Żywica polimerowa wiążąca razem włókna węglowe, zapewni wytrzymałość i odporność na uszkodzenia

Dzięki zastosowaniu cienkiego shaftu, znacznie zredukowano opory powietrza a także uzyskano większą siłę uderzenia. Cienki shaft od FZ Forza przekazuje energię tak samo dobrze jak shaft standardowy, dzięki czemu uzyskuje się o wiele lepsszą stabilność oraz dokładność.


Zastosowana Ar flow frame zmniejsza opór powietrza  dostarczając większej mocy i precyzji. Co więcej, bardziej sztywna konstrukcja z łączeniem typu T oferuje o wiele bardziej stabilną ramę z niemal zerowym skrętem, co pozwala umieścić lotkę dokładnie tam, gdzie chcesz.